Meniu
Krepšelis

Pārtikas pildspalvas

Krāsas nosaukums : Divpusēja ēdamā pildspalva - dzeltena Krāsa: Dzeltena Iespējas: - Pildspalvai ir divi uzgaļi, plānāks un biezāks; - ļoti ātri izžūst; - Var rakstīt vai zīmēt uz jebkuras ēdamas virsmas: cukura glazūra, marcipāna masa, baltā šokolāde, pastila, cepumi, glazēti virtuļi, ganache, rīsp..
5.04€ Be PVM:5.04€
Krāsas nosaukums : Divpusēja ēdamā pildspalva - oranža Krāsa: oranža Iespējas: - Pildspalvai ir divi uzgaļi, plānāks un biezāks; - ļoti ātri izžūst; - Var rakstīt vai zīmēt uz jebkuras ēdamas virsmas: cukura glazūra, marcipāna masa, baltā šokolāde, pastila, cepumi, glazēti virtuļi, ganache, rīspapīr..
5.04€ Be PVM:5.04€
Krāsas nosaukums : Divpusēja ēdamā pildspalva - sarkana Krāsa: Sarkana Iespējas: - Pildspalvai ir divi uzgaļi, plānāks un biezāks; - ļoti ātri izžūst; - Var rakstīt vai zīmēt uz jebkuras ēdamas virsmas: cukura glazūra, marcipāna masa, baltā šokolāde, pastila, cepumi, glazēti virtuļi, ganache, rīspap..
5.04€ Be PVM:5.04€
Krāsas nosaukums : Divpusēja ēdamā pildspalva - zaļa Krāsa: zaļa Iespējas: - Pildspalvai ir divi uzgaļi, plānāks un biezāks; - ļoti ātri izžūst; - Var rakstīt vai zīmēt uz jebkuras ēdamas virsmas: cukura glazūra, marcipāna masa, baltā šokolāde, pastila, cepumi, glazēti virtuļi, ganache, rīspapīrs. -..
5.04€ Be PVM:5.04€
Krāsas nosaukums : Divpusēja ēdamā pildspalva - zila Krāsa: zila Iespējas: - Pildspalvai ir divi uzgaļi, plānāks un biezāks; - ļoti ātri izžūst; - Var rakstīt vai zīmēt uz jebkuras ēdamas virsmas: cukura glazūra, marcipāna masa, baltā šokolāde, pastila, cepumi, glazēti virtuļi, ganache, rīspapīrs. -..
5.04€ Be PVM:5.04€
Krāsas nosaukums : Divpusēja ēdamā pildspalva - rozā Krāsa: rozā Iespējas: - Pildspalvai ir divi uzgaļi, plānāks un biezāks; - ļoti ātri izžūst; - Var rakstīt vai zīmēt uz jebkuras ēdamas virsmas: cukura glazūra, marcipāna masa, baltā šokolāde, pastila, cepumi, glazēti virtuļi, ganache, rīspapīrs. -..
5.04€ Be PVM:5.04€
Krāsas nosaukums : Balta konditorejas krāsa Krāsa: balta Iespējas: - bieza konsistence; - konditorejas izstrādājumu, krēmu dekorēšanai; - Izmanto sausu, sacietējušu virsmu dekorēšanai; - piemērots krāsošanai ar otām; - Izmanto piezīmēm par kūkām; - nav garšas un smaržas; - Sastāvdaļas: E 171, glikoz..
3.14€ Be PVM:3.14€
Krāsas nosaukums : Brūna konditorejas krāsa Krāsa: brūna Iespējas: - Bieza konsistence; - Ceptu izstrādājumu, krēmu dekorēšanai; - Izmanto sausu, sasalušu virsmu dekorēšanai; - Piemērots krāsošanai ar otām; - Izmanto uzrakstiem uz kūkām; - Nav garšas un smaržas; - Satur E 124, E 110, glikozes sīrupu..
2.09€ Be PVM:2.09€
Krāsas nosaukums : Divpusēja ēdamā pildspalva - brūna Krāsa: brūna Iespējas: - Pildspalvai ir divi uzgaļi, plānāks un biezāks; - ļoti ātri izžūst; - Var rakstīt vai zīmēt uz jebkuras ēdamas virsmas: cukura glazūra, marcipāna masa, baltā šokolāde, pastila, cepumi, glazēti virtuļi, ganache, rīspapīrs...
5.04€ Be PVM:5.04€
Krāsas nosaukums : Divpusēja ēdamā pildspalva - melna Krāsa: melna Iespējas: - Pildspalvai ir divi uzgaļi, plānāks un biezāks; - ļoti ātri izžūst; - Var rakstīt vai zīmēt uz jebkuras ēdamas virsmas: cukura glazūra, marcipāna masa, baltā šokolāde, pastila, cepumi, glazēti virtuļi, ganache, rīspapīrs...
5.04€ Be PVM:5.04€
Krāsas nosaukums : Oranža konditorejas krāsa Krāsa: oranža Iespējas: - Bieza konsistence; - Ceptu izstrādājumu, krēmu dekorēšanai; - Izmanto sausu, sasalušu virsmu dekorēšanai; - Piemērots krāsošanai ar otām; - Izmanto uzrakstiem uz kūkām; - Nav garšas un smaržas; - Sastāvdaļas: E 110, glikozes sīru..
2.09€ Be PVM:2.09€
Krāsas nosaukums : Rozā konditorejas krāsa Krāsa: rozā Iespējas: - Bieza konsistence; - Ceptu izstrādājumu, krēmu dekorēšanai; - Izmanto sausu, sasalušu virsmu dekorēšanai; - Piemērots krāsošanai ar otām; - Izmanto uzrakstiem uz kūkām; - Nav garšas un smaržas; - Sastāvdaļas: glikozes sīrups, ūdens, ..
3.14€ Be PVM:3.14€
Krāsas nosaukums : Sarkanā karmīna konditorejas krāsa Krāsa: karmīna sarkana Iespējas: - Bieza konsistence; - Ceptu izstrādājumu, krēmu dekorēšanai; - Izmanto sausu, sasalušu virsmu dekorēšanai; - Piemērots krāsošanai ar otām; - Izmanto uzrakstiem uz kūkām; - Nav garšas un smaržas; - Sastāvdaļas: E ..
2.09€ Be PVM:2.09€
Tiek rādīts kopš 1 do 13 gada 13 (1 lapas)